2D Animasyon Fiyatları

2d animasyon fiyatları 3D animasyonlara ve video çekimlerine göre daha uygun ve düşük reklam bütçeleri ile hazırlanabilmektedir.

2d Animasyon Nedir ?

2D animasyon vektörel olarak yapılmış çizimlerin hareketlendirilmesi olarak tanımlanabilir. Son zamanlarda reklam ve bilgilendirme videolarında sıkça kullanılmaktadır.

Animasyonlarımızı nasıl hazırlıyoruz?

Verdiğiniz bilgiler ve dökümanlar doğrultusunda animasyonda kullanacağımız karakter ve mekanları grafiker arkadaşlarımız tarafından önce kara kalem yada tabletler yardımıyla çizerek dijital ortama aktarılıyor.

2D reklam filmi yazımızdan Animasyonlarımızı nasıl hazırladığımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha sonra çizilen karakter ve mekanların animasyon uygulaması yardımı ile hareketlendirilmesi aşamasına geçiyoruz.

Bu arada belirlediğimiz erkek bayan karaktere göre seslendirme yapılarak animasyon bitimiyle birlikte görüntü, seslendirme, müzik ve varsa ses efektlerinin montajını yaparak çalışmanızı tamamlıyoruz.

Sıramatik 2D Animasyon çalışmamız

Animasyonlarımızı yaparken her aşamada sizlerle etkileşim halinde ilerleyerek son aşamaya gelmeden önce mutlaka fikirlerinizi almaya çalışıyoruz.

2D Animasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Animasyonlar genellikle süre (saniye olarak) belirlensede animasyon senaryosuna, seslendirmesine ve efektlerine görede değişiklik gösterebilmektedir.

Süre dışında seslendirme ve müzik seçenekleride fiyatları etkilemektedir.

İnstagram 2D animasyon reklam çalışmamız

2D animasyon fiyatları için aşağıdaki telefondan bize ulaşabilir, yada iletişim formumuzdan yararlanarak teklif isteyebilirsiniz.

02242511707 HEMEN ARAYIN firmanızı en güzel animasyonlar ile tanıtalım

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen ARA
Kapalı
Kapalı