instagram 2d animasyon reklam

2d animasyon fiyatları 3D animasyonlara ve video çekimlerine göre daha uygun ve düşük reklam bütçeleri ile hazırlanabilmektedir.

2d Animasyon Nedir ?

2D animasyon vektörel olarak yapılmış çizimlerin hareketlendirilmesi olarak tanımlanabilir. Günümüzde reklam ve bilgilendirme videolarında sıkça kullanılmaktadır.

Animasyonlarımızı nasıl hazırlıyoruz?

Aklınızda bir senaryo yoksa senaryo ekibimiz tarafından hazırlanan taslak metin onayınızdan sonra görsel aşamaya geçiyoruz.

Verdiğiniz bilgiler ve dökümanlar doğrultusunda animasyonda kullanacağımız karakter ve mekanlar grafiker arkadaşlarımız tarafından önce kara kalem yada tabletler yardımıyla çizilerek dijital ortama aktarılıyor.

2D reklam filmi yazımızdan Animasyonlarımızı nasıl hazırladığımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha sonra çizilen karakter ve mekanların animasyon uygulaması yardımı ile hareketlendirilmesi aşamasına geçiyoruz.

Senaryo aşamalarında ve bitiminde varsa düzeltmelerinizi yapıyoruz.

Bu arada belirlediğimiz erkek bayan karaktere göre seslendirme yapılarak animasyon bitimiyle birlikte görüntü, alt yazı, seslendirme, müzik ve varsa ses efektlerinin montajını yaparak çalışmanızı tamamlıyoruz.

Sıramatik 2D Animasyon çalışmamız

Animasyonlarımızı yaparken her aşamada sizlerle etkileşim halinde ilerleyerek son aşamaya gelmeden önce mutlaka fikirlerinizi almaya çalışıyoruz.

2D Animasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Animasyonlar genellikle süre (saniye olarak) belirlensede animasyon senaryosuna, seslendirmesine ve efektlerine görede değişiklik gösterebilmektedir.

Süre dışında seslendirme ve müzik seçenekleride fiyatları etkilemektedir.

İnstagram 2D animasyon reklam çalışmamız

2D animasyon fiyatları için aşağıdaki telefondan bize ulaşabilir, yada iletişim formumuzdan yararlanarak teklif isteyebilirsiniz.

02242511707 HEMEN ARAYIN firmanızı en güzel animasyonlar ile tanıtalım

Animasyon yaptırmak ne kadar sürer ?

Animasyon senaryo, karakterlerin çizimi, seslendirme, müzik seçimi ve hareketlendirme dahil genellikle 2-3 hafta arası sürmektedir.

Senaryo uzunluğuna, istek ve revizelerinize göre animasyon video reklam süresi uzayabilmektedir.

Animasyon yapan firmalar ne kadar kısa süre sürede yapmak istesede senaryo detayları ve sonradan yapılan revizeler işin tamamlanma süresini doğrudan etkilemektedir.

Faydaları Nelerdir?

Gerçek bir oyuncu kullanmanıza gerek kalmaz.
Işık, renk, ses gibi fotoğraf veya video çekimlerinde karşılaşılan sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Maliyetleri video çekimine göre daha düşüktür.
Video çekimleri bir kez yapıldığı için çekimler bittiğinde beğenmediğiniz kısımları tekrar çekmek zorunda kalırsınız. Animasyonlarda ise istediğiniz bölümü herhangi bir zamanda değiştirilebilirsiniz.