Ticari sosyal medya hesaplarınızı ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı ve satışını artırmak için profesyonel Sosyal Medya uzmanlığı çözümleri sunuyoruz.

Günümüzde tanıtımlar sadece basılı yayınlar, televizyon veya radyo aracılığı ile yapılmıyor gün geçtikçe dahada ön plana çıkan sosyal medya reklam ve pazarlama dünyasının en önemli araçlardan biri haline gelmiş durumdadır.

Bursa sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınız için tecrübelerimiz ve size özel çözümlerimiz ile profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Ajans ları Ne İş Yapar?

Bursa dijital ajans ları arasındaki farkımız hizmetlerimizi paket veya sıradan hizmetler ile değil size özel çözümler olarak sunuyoruz.

Bursa sosyal medya uzmanı bir firma olarak öncelikle sizinle birlikte hedeflerimizi belirleyip bu hedeflere özel bir strateji hazırlıyoruz.

İş akış aşamalarını birlikte planlayarak esas amacımız olan müşterimizin tanıtım, satış veya hizmetlerini mevcut veya yeni kitlelerine en doğru ve hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle rakiplerinizi analiz ederek sektörünüzün neler yaptığını neler paylaştığını inceliyor analiz ediyoruz.

Hesabınıza sadece rakam olarak görünecek değil potansiyel müşteriniz olabilecek kitleleri takipçiniz olarak kazandırmak için rakip ve potansiyel takipçilerinizin sizi farketmesi takip etmesi için gönderilerini beğenerek yada takip ederek harekete geçirmeye çalışıyoruz.

Mevcut hesaplarınızın fotoğraf açıklama arka plan, hikaye, öne çıkanlar bölümlerini düzenleyerek profesyonel ve kurumsal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz.

Dijital Pazarlamanın Temelleri 
Google tarafından hazırlanan 26 modülden oluşan 40 saat lik eğitimin ardından sınavda %80 başarı sağlayan katılımcılar tarafından hak kazanılır.
Sertifika No: TYN 5BW CWT
Sertifika Sorgulama sayfası:
https://learndigital.withgoogle.com/dijitalatolye/validate-certificate-code

Müşteri kitlenize ürün ve hizmetlerinize uygun paylaşımların düzenlenmesi ve desteklenmesi için fotoğraf, video çekimlerini yapıyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi (fotoğraf, video ve animasyon) en güzel şekilde düzenleyip gerekirse bir şablon şeklinde tasarlayarak yayınlıyoruz.

Yayınlarınız, takipçi sayınız, Reklamlarınız (Sponsorlu paylaşımlarınız) ve hesabınızla ilgili yapılan çalışmaları günlük olarak sizinle paylaşıyoruz.

İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından verilen Sosyal medya uzmanlığı sertifikamız

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır ?

Sosyal medya yönetimi paketleri Bursa da faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz hizmetler

Müşterilerimize kendi sektöründen ve rakip firmalardan aktif takipçi kazandırmak
Mevcut hesaplarınızı yazılı ve görsel paylaşımlarla canlandırmak takipçi yani potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek

sosyal medya yönetimi fiyat

Paylaşımlar için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapmak
Paylaşımları destekleyecek 2d animasyon yapımı
Profesyonel seslendirme ve görsel tasarım hizmetleri

Hizmetlerimiz için sabit bir fiyat sunmak çok doğru olmasada dileyen müşterilerimiz için hazır paketlerimiz mevcuttur.

Hazır paketlerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Yönetimi Fiyat