facebook reklam verme

Facebook reklami ülkemizdeki yoğun kullanımı özellikle orta yaş kullanıcılarının yüksek olması sebebiyle etkili bir reklam mecrasıdır.

Facebook Reklamı Kullanmak Mantıklımı ?

Gençler ve sosyal medya gündemini takip edenler arasında her ne kadar Instagram başta Twitter Youtube ve Pinterest gibi siteler popüler olsada Ülkemizde ve dünyada halen açık ara ile en çok kullanılan sosyal medya aracı özelliğini sürdürmektedir.

Facebook ta reklam verme en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olması dışında kullanıcı kitlesinin orta yaşlılar (35-65+) olması sebebiylede avantajlıdır.

Instagram ve diğer sosyal medya araçlarını gençler kullansada bazı sektörler hariç genelde satın almaları yapan ebeveynler facebook kullanmaktadır.

Diğer sosyal medya araçlarına göre en büyük avantajlarından biride kullancıların yaş, cinsiyet, yer, meslek ve ilgi alanları gibi bir çok veriyi tutmasından dolayı potansiyel müşteri hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Facebook Sponsorlu Reklam Fiyatları

Facebook reklam ücretleri diğer sosyal medya ve Google arama reklamlarında olduğu gibi belli bir sabit ücretle yapılmamaktadır.

Reklamınızı hazırladıktan sonra günlük bir bütçe belirlersiniz mesela günlük sınır olarak 10₺ belirlediğinizi varsayarsak o gün için reklamınız 10₺ sınırına ulaşana kadar belirlediğiniz hedef kitleye gösterilir.

Hedeflediğiniz kitleye uygun fiyatlara tanıtımınızı yapmak müşteri ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız. Hemen Arayın

0 224 2511707

Instagram Reklam ve Sosyal medya yönetim hakkında detaylı bilgi almak için Instagram sponsorlu reklam verme yazımıza göz atabilirsiniz.

Kurumsal sosyal medya yönetimini nasıl yapıyoruz ilgili detaylı bilgi almak için https://www.goktepebilisim.com/sosyal-medya-hizmetleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çalışmalarımızı görmek bizi takip etmek için Instagram sayfamızı takip edebilir.
https://www.instagram.com/goktepebilisim/

Çalışmalarımız ve işlerimiz hakkındaki videolar için Youtube kanallarımızı inceleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCqwMEKcGXiTsAb1dd0bgF1w?view_as=subscriber