HABERLER

Uludağ Üniversitesi Ortopedi Polikliniği Sıramatik Sistem Kurulumu Tamamlandı

Uludağ üniversitesi Ortopedi polikliniğindeki hastaların daha rahat işlem yapabilmelerini sağlamak için planlanan sıramatik sistem kurulumu tamamlandı.

devamı

Bursa Osmangazi Belediyesi Sıramatik Kurulumu Tamamlandı

Bursa Osmangazi belediyesi müşteri sıramatik sistemlerinde s-matik markasını tercih etti. Kurulumu tamamlanarak sistem çalışır durumda teslim edilmiştir.

devamı

Windows 10 güncellemeleri kapatma

Son günlerde yaşanan windows 10 güncellemerinden sonraki ağ ve diğer bir çok sorunlardan sonra Windows 10 güncelleştirmeleri kapatmak isteyen bir…

devamı

Uludağ Üniversitesi Hematoloji Sıramatik Kurulumu

Uludağ Üniversitesi Hematoloji Kan Alma bölümü sıramatik kurulumu tamamlanarak hizmete sunuldu.

devamı

Kurumsal tv faydaları nelerdir ?

Kurumsal tv faydaları firmanız ve müşterileriniz için kurumunuz içerisinde kullanacağınız yerel televizyon kanalınız olarak

devamı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bikom Sıramatik Sistemi

Bursa büyük şehir belediyesinin yeni hizmet binasında bulunan Bikom Büyükşehir iletişim koordinayon merkezi bölümündeki sıramatik sistemi kurulumu tamamlandı.

devamı

Uludağ Üniversitesi Kan Alma Sıramatik Kurulumu Tamamlandı

Tamamen Yenilenerek Modern Bir Görünüme Kavuşan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kan Alma bölümü Sıramatik Kurulumu Tamamlandı.

devamı

Cinemaximum Marka avm Ekran kurulumu tamamlandı

Bursa’nın en büyük sinemalarından olacak aynı zamanda Bursanın ilk IMAX salonlarına sahip Cinamaximum Marka avm içerisinde 3 lokasyonda kurulumlar tamamlandı.

devamı

Kestel Polikliniği Sıramatik Kurulumu Tamamlandı

Yoğun hasta trafiğini kontrol etmek düzenli hizmet vermek için başlatılan Şevket Yılmaz Hastanesi Kestel Polikliniği Sıramatik Kurulumu Tamamlandı.

devamı

Isıcam Kiosk Çalışması Tamamlandı

Isıcam bayileri için özel olarak tasarlanan dokunmatik ekranlı interaktif kiosk çalışması tamamlanarak teslimatı yapıldı.

devamı
Close
Close