Sıramatik sistem Ortopedi

Uludağ üniversitesi Ortopedi polikliniğindeki hastaların daha rahat işlem yapabilmelerini sağlamak için planlanan sıramatik sistem kurulumu tamamlandı.

Türkiyenin en büyük sıramatik sistemleri üreticisi Tümsaş önderliğinde S-matik sistemleri kullanılarak Kurum ve işletmelerinizin sıralama yoğunluklarınıza çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Bursa Uludağ Üniversite hastahanesinin en yoğun bölümlerinden olan Ortopedi ve Travmatoloji ana bilim dalı polikliniği önünde hasta ve hasta yakınlarının girişinde kuyruklar ve uzun bekleme süreleri gibi sıkıntılar yaşanmaktaydı.

Sıramatik sistem Ortopedi

Yaşanan bu sıkışıklıkların önüne geçirilmesi için planlanan Numaratör sistemi çalışmaları sonlanarak, Poliklinik daha modern ve rahat bir çalışma ortamına kavuşmuş oldu.

 

Hastalar ve hasta yakınları Kapı girişindeki bilet makinasından alacakları ilk numara ile görevlinin kendilerini çağırmasını rahat bir şekilde bekleyecek ve görevli numarasını çağırarak aynı numara ile hastayı doktoruna yönlendirebilecek, Sıramatik sistem sayesinde Doktor kapısında veya giriş kapısında ayakta beklemelerin önüne geçilerek vatandaşlar rahat bir şekilde sıralarını bekleyebilecekler.

Doktorlar ve yetkililer ise önlerinde kuyruk ve bekleme olmadan sıra kimde sorunu yaşamadan işlerine daha rahat odaklanabilecekler.

Sıramatik sistem Ortopedi

Hastane sıramatik sistemleri, Noter veya kurumunuza, işletmenize özel Sıramatik fiyat almak ve için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Numaratör fiyatları ve keşif için telefonlarımızdan ve aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.