İnteraktif Çözümler ve Kiosk Uygulamaları

Alışveriş merkezleri, çok katlı mağazalar, üniversiteler, havalimanları, tatil köyleri, otogarlar, alışveriş caddeleri, müzeler, fuarlar, kongre merkezleri ve hastaneler… Büyük alanlarda TEK DOKUNUŞLA yönünüzü rahatça bulmak için başvurabileceğiniz önemli bir danışma noktası olan “Wayfinder”, dokunmatik olarak kullanılmadığı anlarda reklam mecrası olarak da kullanılabiliyor.

Tüm mağazaların vitrinlerine uygulanabilen “İnteraktif Vitrin” sayesinde ürünlerinizi ve kampanyalarınızı müşterilere vitrinin önünden daha detaylı sunabilirsiniz. Sistem içeride, vitrin camı arkasında kuruluyor. Dışarıdan camın üstünden dokunmayı algılayabilen ekran sayesinde içeri girmek istemeyen müşterileri bile yakalayabilir ve ekrandaki ilgi çekici sunumlarınızla içeri girmelerini sağlayabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri, restoranlar, özel okullar, hipermarketler, çocuk teslim noktaları, çocuk party evlerde yer alabilecek “İnteraktif Çocuk Oyun Masası” sayesinde; çocuklar hoş ve eğlenceli vakit geçirecekler. Aynı zamanda yer alacak özel oyunlar sayesinde çocuklar arasında yarışmalar hatta turnuvalar düzenlenerek özel etkinlikler yapılabilirsiniz.

Holdingler ve diğer büyük firmalar, devlet ve belediye kurumları, askeriye, büyük oteller ve kongre merkezlerinde yer alan toplantı masanızın ortasında yer alacak büyük dokunmatik ekran ve interaktif uygulamalarla ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha etkili ve heyecan verici biçimde sunabilirsiniz.

Ayrıca; müşterilerinizin, ürünlerinizin sağlayacağı imkanları ve konforu daha etkin biçimde tecrübe etmelerini kolaylaştırırsınız.

Fastfood restoranları, kafe, bar, gece kulübü ve farklılık yaratmayı seven tüm perakende mağazalarında yer alabilecek “Dijital promosyon sistemi” ile müşterilerinize keyifli vakit geçirtirken ürün lansmanınızı yapabilir, sistem içindeki yarışmaların sonuna koyacağınız hediyeler yada indirimlerle alışveriş oranlarını artırabilirsiniz.

Perakende tedarikçilerinden, fotoğrafçılara ve mimarlara kadar ürün sunumuna özen gösterenlerin kullanabileceği “İnteraktif Sunum Masası” ile interaktif olarak ürünlerinizi müşterilerinize gösterebilirsiniz. Aynı anda birden çok seçeneği ekranda yan yana gösterebilir ve etkili bir sunum ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Tüm mağazaların vitrinlerine uygulanabilen “Holographic Screen” sayesinde ürünlerinizi ve kampanyalarınızı müşterilere vitrinin önünden daha detaylı ve üç boyutlu sunabilirsiniz. Sistem içeride, vitrin camı arkasında kuruluyor. Böylece canlı bir defile izlercesine müşterileriniz vitrinin önünden birbirinden farklı ürünleri 3 boyutlu görüntü sayesinde mankenlerin üzerinde görebiliyor.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen ARA
Kapalı
Kapalı