Digital signage Kurumsal TV nedir ?

Kurumsal tv, kurumlara ve kişilere özel yayın akışları hazırlayarak hedef odaklı çalışabilen ve en ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir.

Göktepe bilişim olarak Digital signage firmaları arasında ülkemizde en çok memnun müşteri referansına sahip Sistem 9 firması yazılım ve ürünlerini kullanmaktayız.

Sisitem 9 Digital signage çözümleri ile ülkemizde kullanılan ekranların neredeyse %80 ini işleterek Digital signage Türkiye lideri durumuna gelmiştir.

Kurumsal TV nedir ve nasıl çalışır?

( Digital signage nedir ? )

Sistem kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kullanılmaktadır.

Dünya çapında yapılan araştırmalar digital signage sisteminin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili medya ve eğitim aracı olduğunu ispatlamıştır.

 

kurumsal tv nedir
Ustadönerci kurumsal tv çalışması


Kurumsal TV’nin kurumlara ne gibi katkıları bulunmaktadır?

Kurumunuza özel bir TV sistemi kurduğunuz takdirde bu sistem size pek çok konuda yardımcı olacaktır.

Kurumsal iletişimde çağa uygun kurumlar yaratmak,şubeler arası haberleşmeyle iletişimi modern çağın gereği olan hızlılık prensibine uyumlu hale getirmek, kâğıt tüketimini minimuma indirerek çevreye duyarlı kurumlar yaratmak mümkün. Ayrıca isteğe göre kurumları birer reklam medyası yaratarak işletmeye ek gelir sağlamak da mümkün.

Kurumumuza bu sistemi uygulamaya karar verdik ne yapmak gerekiyor?

İnternetin olduğu her mekanı bu sistemle TV sahibi yapabiliriz.

Digital signage yazılımı

Sistem 9 Arge merkezinde yazılan, Yerli ve milli yazılımı sayesinde ajanslardan alınan haber başlık ve içeriklerini, firmanız veya kurumunuzdan bilgi ve haberleri istediğiniz tarih ve saatlerde sıralayabilir yada dilediğiniz fotoğraf veya videoları istediğiniz sıra ve süre içerisinde yayınlayabilirsiniz. Kontrol tamamen sizin elinizde.

Digital signage fiyatları

Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen telefon veya iletişim formu yardımı ile bize ulaşabilirsiniz.

02242511707

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Close
Close