Özel Görüntüleme Sistemleri

Banka ve tüm perakende satış yapan mağazaların vitrinlerine uygulanabilen “Dijital Poster Pano” özellikle çok şubeli kurumlarda vitrine asılan poster vb. masraflardan kurtulmanızı sağlarken, tüm şubelerinize aynı anda aynı bilgileri vitrinden direk müşteriye ulaştırma imkanı sağlamaktadır.

Böylelikle dilediğiniz lansmanı, indirimi veya önemli bir bilgiyi zamanında, ekstra masrafa girmeden ve ilgi çekici biçimde tüketiciye ulaştırmış olursunuz.

Alışveriş merkezi ve reklam firmaları tarafından kullanılabilecek bu alanlar, özellikle baskı masrafından büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlarken tüm bilgi ve reklamların haftalık, günlük hatta anlık değişmesini sağlıyor.

Böylece firmalar ve alışveriş merkezleri yanlış asılma, baskı hatası, renk hatası vb. birçok sıkıntıdan kurtulabiliyor. Aynı zamanda 3 ayrı LED ekrandan oluşan dijital raketler şık sunumuyla farkınızı ortaya koymanızı sağlıyor.

Özellikle fastfood restoranlarında oldukça sık kullanılmaya başlayan dijital menü sistemleri (Menüboard) hızlı ve aktif olarak menü fiyat ve görsellerinde değişiklik yapabilme, menü dışında firma ile veya ürünle ilgili film oynatabilme şansı veriyor. Aynı zamanda oldukça şık ve renkli bir sunum olanağı sağlıyor.

İş toplantılarınızda sunumlarınız, şirket tanıtımlarınız en yeni teknolojiyle misafirlerinize, personelinize ulaşıyor. Sistem 9 Medya’nın teknolojiyle barışık ev ve iş yerlerine sunduğu yeni ürünü Home Video Wall; evinizin salonunu, iş yerinizin yönetim odası, toplantı odası ve lobi bölümlerini profesyonel ses ve görüntü sistemiyle tanıştırıyor. İstediğiniz sayıda ekran bileşiminden oluşan Home Video Wall ile ekranları bölerek aynı anda farklı yayınlar yapabilirsiniz. Dünya çapında yapılan araştırmalar, sistemin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili medya ve eğitim aracı olduğunu ispatlamıştır.

Evinizin salonunda ister film, ister maç, isterseniz sadece güvenlik kamerası. Böylelikle ihtiyaçlarınıza uygun akıllı çözümler, teknolojiyle barışık dekoratif mekanlarla buluşuyor ve günlük hayatımıza giriyor. Ayrıca; istediğiniz sayıdaki ekranların birleşiminden oluşan ev görüntü sistemine düşündüğünüzden daha uygun maliyetlerle sahip olmanız mümkün. Salon kapasitesi ve mimari yapısı göz önüne alınarak yerleştirilen ses sistemi ile de büyük ekranda film izlemenin ve oyun oynamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Toplantı, konferans odaları, plaza ve ofis girişleriniz için tasarlanmış bu ekranlar ile hem görsel hem de teknolojik bir altyapı oluşturmanız mümkün.
Kurumunuza özel tanıtımlar, toplantılarınızda ve konferanslarınızda gerçekleştireceğiniz sunumlar, iş yerinizin güvenlik ihtiyacı, müşterilerinize ve personelinize yönelik duyurular… İş yerinizde toplantı odanızda bu üst teknolojiyi kullanarak iç iletişimi güçlendirebilir, şirketinizde iç ve dış toplantılarınızı çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Birkaç adımla iş hayatınızı kolaylaştırın, akılcı, pratik ve ekonomik çözümlerle rakiplerinizin bir adım önünde olun.

Canvas Video Wall Sistem, ekranları yaratıcılığınızı göstermek istediğiniz her yerde müşterilerinize sunabileceğiniz ileri bir teknolojik tanıtım uygulamasıdır. Mağaza vitrinlerinde, lobi alanlarında veya hayal ettiğiniz her yerde Canvas Video Wall sistem ekranlarını kullanabilir, sunum ve tanıtımlarınızda bambaşka dünyalar yaratabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen ARA
Kapalı
Kapalı