Sıramatik sistemleri

Bursa Osmangazi belediyesi müşteri sıramatik sistemlerinde s-matik markasını tercih etti. Kurulumu tamamlanarak sistem çalışır durumda teslim edilmiştir.

 

 

Sıramatik sistemlerini geçi tamamlandı

Bursa Osmangazi Belediyesi Emlak ve Çevre Vergilendirme bölümündeki müşteri sıralama sistemi için S-matik ürünlerini tercih etti. Göktepe Bilişim olarak kurulumunu yaparak en kısa sürede hizmete hazır hale getirdik.

Emlak ve çevre vergilendirme bölümünde, vergi dönemlerinde ve normal günlerdeki sorgulama ve ödeme yoğunluğunda vatandaşlara sırada beklerken daha konforlu ve hızlı bir hizmet sunabilmek için qmatic sistemlerine geçiş yapıldı.

Osmangazi Belediyesi Emlak ve Çevre Vergilendirme Bölümü müşteri sıralama sistemi

Sizde müşteri sıralama sistemlerine geçmek müşteri ve çalışanlarınıza daha rahat bir ortam sunmak için iletişim formumuzu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Göktepe bilişim olarak Bursa sıramatik ve tüm marmara bölgesinde qmatik sistemleri geçiş işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sonrasında yerinde servislerimizle memnun müşteri kitlemizi genişletiyoruz.

Referanslarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bizi arayın 02242511707

Son uygulamalarımızdan Bursa Büyük şehir belediyesi  Bursa Büyükşehir Belediyesi Bikom  sayfamızı da inceleyebilirsiniz.