HABERLER

Sıramatik Sistem Fiyatları

Piyasada bir çok firma bulunmakta dolayısıyla farklı Sıramatik sistem fiyatları verilmektedir. Kurumumuza sıralama sistemi alırken nelere dikkat etmeliyiz.

Sıramatik Sistem Fiyat Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Öncelikle satın alma yapacağımız firmanın sıramatik sistemleri tecrübesi olmalı en azından 4-5 yıl bu sektöre faaliyet göstermiş olmalıdır. Kurum için satın alma yapıyorsak firma ciddiyeti açısından hazır bir sıramatik sistem şartnamesi bulunmalıdır.

Sıramatik Sistem Fiyatları
Dokunmatik Ekranlı Kiosk

Sıramatik sistem fiyatları alacağımız firmanın geçmişte yaptığı işler yani referansları güçlü olmalıdır.

Mümkünse müşterilerileri ile direk görüşme yapılıp teknik servis ve destek konusunda güncel durumları öğrenilmelidir.

Sıramatik sistemleri Teknik servis çok önemlidir.

Firmanın mutlaka şehrinizde yada en azından bölgenizde yetkili servisi olmalıdır. bölgenizde veya şehrinizde servisinin olmaması size 3-4 gün hatta 1 haftaya kadar sisteminizin çalışmadan beklemesine mal olabilir.

Sistemin yedek parça teminide en az referanslar ve teknik servis konusu kadar önemlidir. Sitem ekipmanları ve yedek parçaları firma tarafında sürekli bulunmuyor veya dışarıdan temin ediliyorsa sıkıntı olacaktır. Ekipmanlar bol miktarda bulunmalı herhangi bir arıza durumunda yedek parçalar kısa zamanda temin edilebilmelidir.

Sistem Geliştirilebilir Olmalıdır.

Sıramatik sistemlerinde teknoloji sürekli ilerlemekte yeni gösterge tipleri yazılımlar ve daha bir çok yenilikler çıkmaktadır. Satın alma yapacağınız firmanın bu güncelleme ve yeniliklere ayak uydurabilmesi ve sisteminiz için ilerleyen zamanlarda talep edeceğiniz yazılımsal veya donanımsal yeniliklere cevap verebilecek potansiyele sahip olması gerekmektedir.

Sistem satın alırken ihtiyacınız olan ekipmanları dikkatli belirlemelisiniz. Örneğin müşterinin yoğun olduğu sadece tek bir butonun kullanıldığı müşterilere tanıtım veya bilgilendirme yapılmasına gerek olmayan kurumlarda Kiosk (dokunmatik ekranlı) sistemler kullanmak mantıklı olmayacak, tek butonlu (10 butona kadar geliştirilebilir) bir bilet makinası işinizi . Aynı zamanda müşteriler farklı ürünlerin veya hizmetlerin tanıtılmak istenilen zamanla butonlar ekleyerek çıkarılabilinecek   bir kurumda ise butonlu bilet makinalarının kullanılması mantıklı olmayacaktır.

Sıramatik Sistem Fiyatları
El Terminali

Bir el terminali alırkende firmanızda numara çağıracak kişiler aynı zamanda bilgisayar kullanıyorlarsa el terminali yerine bilgisayara kurulan bir program yardımı ile numaraları çağırabilirler bu sayede el terminali masa veya gişede yer kaplamaz bilgisayarda işlem yaparken mouse yardımı ile müşteriyi çağıracağı için vakit kaybına yol açmaz.

Numara çağıran kişiler bilgisayar kullanmıyorsa el terminali daha mantıklı olacaktır.

Sıramatik ekipmanları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sıramatik hakkında fiyat ve bilgi almak için 0 224 251 17 07 veya 0 850 302 44 82 nolu hattımızı arayabilir yada bu sayfadan bilgi isteyebilirsiniz

Referanslarımızı incelemek için bu sayfayı S-matik Referanslar ziyaret edebilirsiniz.

etiketler
Devamı

Benzer Yazılar

Close
Close