Sosyal Medya hizmetlerimiz

Sosyal medya hizmetlerimiz sadece, hesaplarınızın takipçilerini artırmaktan ziyade gerçek hayatta satışlarınızı ve müşterilerinizi artırmaktır.

Profesyonel sosyal medya yönetimi

Amacımız hesaplarınızıdaki takipçileri gereksiz kullanıcı ve beğeniler ile şişirmek değil sektörünüzle veya ürününüzle ilgilenen yada ilgilenebilecek satış potansiyeli olan kullancılar tarafından hesabınızın beğenilmesi ve takip edilmesidir.

sosyal medya hizmetlerimiz

Sosyal medya hesap yönetimi nasıl yapılmalıdır ?

Öncelikle Sosyal medya pazarlama stratejinizi belirliyoruz.

Firmanızın öne çıkan yönlerini, rakiplerinizle aranızdaki pozitif yönleri, yaptığınız başarılı işleri, kullandığınız ekipman, personel veya teknoloji farkını öne çıkarmaya çalışıyoruz.

Firmaya özel sosyal medya platformu ; Bazı firmalar için instagram yayınları ve reklamları daha faydalı iken bazı firmalar twitter’da bazılarıda facebook’ta daha etkin temsil edilebilir.

Paylaşım sayısı ; Ürün ve hizmetlerinize göre haftalık paylaşım sayılarınızı belirliyoruz. Bazı sektörlerde günde 2-3 paylaşım yapılabilirken bazılarında en fazla haftada 3-4 paylaşım yeterli olacaktır.

Takipçi Artırma ; Sektörünüzdeki firmaların takipçileri, rakiplerinizin ürünlerini beğenen kullanıcılar sizin potansiyel müşterilerinizdir. Bunun dışındaki kitle sadece takipçi sayınızı fazla gösterecek sizlere müşteri araması, ürün ve hizmet satışı olarak dönmeyecektir.

sosyal medya hizmetlerimiz

Paylaşım Düzenlenmesi ; Paylaşımlarınızı tarafınızdan temin edilen yada bizim çektiğimiz fotoğrafları düzenleyerek profesyonel grafik tasarımlar slaytlar ve videolar ile yapıyoruz.

Hesap Takibi ; Hesabınıza gelen beğeni yorum ve takipçileri analiz ederek size haftalık veya aylık rapor sunuyoruz.

Özel Günler paylaşımı ; Özel günlerde size özel şablonla kutlama mesajları yayınlıyoruz.

Sosyal medya hizmetlerimiz, örnek görsel ve animasyon çalışmalarımız için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/goktepebilisim/

Reklam verme ; Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni müşteri ve satışlar için reklam metin ve görsellerinizi hazırlıyor reklamlarınızı yayınlıyoruz. instagram sponsorlu paylaşım, Google ads reklam verme, facebook reklam verme, Twitter ve Linkedlin reklamlarınızı yayınlıyor ve takip ediyoruz.

Raporlama ; İşimizin bilinmeyen ama en önemli kısımlarından, reklamların dönüşüm oranı tıklama başı reklam maliyetleri gibi bir çok veri ve bu verileri okuyarak yeni stratejiler belirlemek planları gözden geçirmek

Sosyal medya danışmanlığı fiyatlarımız için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
Sosyal Medya Danışmanlığı