Yeniden pazarlama ile reklam maliyetlerinizi %50-60 oranlarında düşürebileceğiniz gibi satışlarınızı aynı oranlarda artırabilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinizin %95’i sitenizi ilk sefer ziyaretlerinde satın alma yapmadan çıkmaktadır. Yine potansiyel müşterileriniz bir ürün yada hizmeti ancak 4. görüşlerinde satın almaktadırlar.

Peki ürün ve ya hizmetlerimizi ( sepete atmış, incelemiş, bize mesaj atmış yada sosyal medyada gönderimizi beğenmiş) satın almadan çıkan %95 potansiyel müşterilerimize satın alma aşamasına gelene kadar 4 kez reklamlarımızı nasıl gösterebiliriz.

Yeniden pazarlama ile reklam maliyetlerinizi %50-60 oranlarında düşürebileceğiniz gibi satışlarınızı aynı oranlarda artırabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama Nedir ?

Tam olarak açıklaması siz bir şekilde ulaşmış satın alma yapmamış yada ürünlerinizi satın almış müşterilerinize tekrar ulaşmaktır.

Sosyal medya pazarlama yeniden pazarlama

Nasıl yapılır ?

Yeniden pazarlama yapabilmek için öncelikle web siteniz e-ticaret siteniz üzerinden satış yapıyorsanız, alışveriş sepetiniz istek listeniz gibi standart sayfalarınızın olması lazım,
Bu sayfalarınızı bir şekilde ziyaret etmiş yada alışveriş yapmış potansiyel müşteri veya müşteri adaylarınıza Facebook pixel, Google ads gibi sistemler kullanarak kaydediyoruz.
Daha sonra bu kişilere facebook, instagram, google arama, site içi reklamlar gibi yöntemler ile istediğiniz reklamları gösteriyoruz.

Faydaları Nelerdir ?

Bir şekilde alışverişi sonlandırmamış müşteriler hiç sitenize gelmemiş müşterilerden daha yüksek satın alma potansiyeline sahiptir.

Sitenizde belirli ürünleri gezmiş veya satın almış müşterilerinize benzer ürünler sunabilirsiniz.

Satın alma yapmamış müşterilerinize kampanyalar yeni teklif ve kombinler sunabilirsiniz.

Yeniden pazarlama reklamları oluşturarak mevcut ve potansiyel müşterilerinizi yakalayabilir reklam bütçelerinizi hem daha faydalı hemde %50-60 oranında verilimli kullanabilirsiniz.

Yeniden pazarlama nedir

Sosyal medya çözümlerimiz için Sosyal Medya Yönetimi sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz yüz yüze görüşmek için randevu alabilir yada telefonla bilgi alabilirsiniz.

02242511707 Hemen arayın

Nerelerde kullanabilirsiniz.

Web sitenizde;
Ürünleri sepete eklemiş
Ürün sayfasını incelemiş
Web sitenize mesaj atmış

Sosyal medyada;
Gönderilerinizi beğenmiş
Mesaj atmış
Gönderinizi kaydetmiş
Reklamlarınızı görüntülemiş
Profilinizi ziyaret etmiş

Youtube kanalımızdan çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCqwMEKcGXiTsAb1dd0bgF1w?view_as=subscriber