Web Tasarım Hizmetleri

İnternet kullanımının giderek artması ile artık web sitesi her firmanın kartviziti yada 24 saat açık mağazasının yerini almaya başladıGünümüzde gerek yeni ticaret yasası gerekse firmaların internet üzerinden yapacakları reklam tanıtım ve satışlarının giderek artması her firmanın artık internette web sitesi olmasını zorunlu kılıyor, bunların yanı sıra artık web sitenizin dünyanın heryerinden profesyonellik gerektirmeden kontrol edebileceğiniz bir çok özelliği var.

Online Satış (E-Ticaret)

Online Katalog

Personel takip (Satış Müşteri Performans)

Şirket içi planlama (Görev atama, İş takip)

Bayii ilişkileri bayii takip (B2B)

Müşteri iletişim ve takip (CRM)

Profesyonel yazılım ve grafiklerimiz ile firmanıza özgü çalışmalar, arama motorlarına kayıt, 2d animasyon ve dinamik web bileşenleri desteği ile hizmetinizdeyiz.

Sitenizi dilediğiniz şekilde tasarlanır size sunulur veya iki veya üç değişik tasarım size sunulur beğendiğiniz tasarım üzerinden değişiklikler yada eklemeler yapılarak devam edilir, Tasarım tamamlandıktan sonra firmanızdan aldığımız bilgiler ile son hali verilerek derlenip siteniz tamamlanır.

Siteniz tamamlandıktan sonra yapacağınız değişiklikler için yıllık anlaşma yapabilir yada işlem başı ödeme yapabilirsiniz.

Peki web sitesi sahibi olmakla işiniz bitttimi tabbiki hayır üst sıralara çıkmak varsa reklam maliyetlerinizi azaltmak için mutlaka SEO hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen ARA
Kapalı
Kapalı