SIRAMATİK - Göktepe Bilişim

İletişime geçin

S-Matik, geniş ve esnek ürün yelpazesiyle sıralandırma ve kuyruk yönetimi konusundaki; ortalama bekleme süresini azaltma, personel/gişe planlama, müşteri öncelik yönetimi vb… her türlü sorununuza çözümler üretmeyi hedeflemektedir. S-Matik müşteri sıralandırma sisteminin kurulduğu nokta sayısı bankacılık, kamu ve perakende ağırlıklı olmak üzere 1.399’a ulaşmış bulunmaktadır.

Uygulamalarımız;

 

Banka-Şube Yönetimi: Banka şubelerinde sıra yönetimi

müşteri memnuniyetini birebir ilgilendirdiğinden S-Matik, Bankanın genel müşteri memnuniyeti hedef ve öncelikleriyle uyumlu çözümler sunmaktadır. S-Matik sayesinde müşterileriniz ve hizmet veren ekibiniz daha verimli, daha az zaman kaybıyla işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olacaklardır. Elde edeceğiniz detaylı raporlar daha etkin personel planlaması ve değişik öncelikler tanımlama olanağı sunar.

 

Hastane-Servis Yönetimi: S-Matik, Hastaların ilgili servislere otomatik olarak yönlendirilmesini ve polikliniklerin iş yükünün etkin bir şekilde dağıtılmasını sağlar.

 

Kamu-Özel Kuruluşlar Yönetimi : S-Matik, yoğun

hizmet sunulan tüm kamu/özel kurumlarda da gişe memurlarının etkinliğini ve hizmet alanların memnuniyetini artırmaya yönelik çözümler sunar. S-Matik çözümleri PTT Şubeleri, THY ofisleri, Noterler, Vergi Daireleri, Nüfus Müdürlükleri, Su-Elektrik-Doğalgaz İdareleri, Emniyet Müdürlükleri, Askerlik Şubeleri vb… alanlarda ilgili kurumların çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

 

Araç muayene istasyonları

 

Araç muayene istasyonlarının özelleştirilmesi sonrası müşteri hizmet kalitesi artmaya başladı. İstasyonları işleten TÜV Turk, bugüne kadar 100’ den fazla şubesinde S-Matik kullanmayı tercih etti.

 

S-Matik sistemi üzerinden randevulu hizmet verilmesi sağlanıyor. Çağrı merkezi randevulu müşterilerine şehir içindeki istasyonların yoğunluk bilgilerine göre randevu verip yoğunluk haritası ile müşterileri yönlendiriyor. Oluşturulan bilgiler dış ortamda büyük göstergelere yansıtılarak müşteriler bilgilendiriliyor. Sistem yazılımı TÜV Turk yazılımına entegre olarak çalışıyor.

 

Referanslardan

 

Bankalar

– Yapıkredi

– Vakıfbank

– Finansbank

– Hsbc Bankası

– Türkiye Finans

– Kuveyttürk

 

Kamu Kurumları

– Balıkesir Trafik Tescil

– Balıkesir Pasaport Şube

– Tepebaşı belediyedisi Eskişehir

– Osmangazi Belediyesi Bursa

– Yıldırım Belediyesi Bursa

– Bursa Trafik Tescil

– Emekli sandıkları

– SSK Eskişehir

– Yunus Emre Devlet Hastanesi Eskişehir

– Kocatepe Ü. Afyon

 

Özel Kurumlar

– Bursagaz

– Balgaz Balıkesir

– Ovagaz

– Çagaz Çanakkale gaz

– Tüvtürk Muayene istasyonları

– Gemgaz

– Arkas Bursa

– Özdilek

– Carrefour Eskişehir

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ

İLETİŞİM