Günümüz şirketleri basılı ve medya reklamları dışında yeni bir mecra olan insanlara direk olarak ulaşabileceğiniz sosyal medyada mutlaka var olmalıdır.

Ceplerimize kadar giren teknolojik ürünler ile müşteri kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanın artık direk bir yolu mevcut, mevcut müşterilerinizle gelecekteki potansiyel müşterilerinizle bu yeni medyayı kullanarak rahatça buluşabilirsiniz.

Bursa sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı Bursa firmaları içinde günümüz rekabet ortamında öne çıkabilmek firmamımızın tanıtımını yapmak için önemli bir hizmet olarak öne çıkmaktadır.

Firmanız için kullandığınız sosyal medya hesaplarını sizin adınıza yönetmek için internet ve e-ticaret sektöründeki tecrübemiz ile en iyi çözümleri sunuyoruz.

Bursa sosyal medya danışmanlığı

Göktepe bilişim olarak kurumlar gibi hesaplarını takip etmek için profesyonel çözümler arayanlar için Kişisel sosyal medya danışmanlığı hizmetimizde bulunmaktadır.

Amacımız web sitenizi, e-ticaret sitenizi ve bunlara bağlı facebook, twitter ve instagram sosyal medya danışmanlığı ile birlikte komple bir hizmet sunmaktır.

sosyal medya danışmanlığı Bursa

Sosyal medya danışmanlığı fiyatları firma isteklerine göre değişiklik göstermektedir fakat sizler için hazırladığımız kampanya fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Firmanıza özel drone çekimleri, Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, 2D animasyon hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya danışmanlığı paketleri %50 ye varan indirimlerle

Paket fiyatları detayları ve online satın almak için lütfen üzerini tıklayın

Sosyal Medya Yönetimi Başlangıç Paketi
Sosyal Medya Yönetimi Orta Paket
Sosyal Medya Yönetimi Büyük Paket

İndirimli fiyatlardan yararlanmak için Hemen Arayın 02242511707